Voor contact met Samenwerking Noord, kunt u contact opnemen met één van onderstaande personen:

Secretariaat
Maud Mulder-Haaijer (m.a.mulder.haaijer@provinciegroningen.nl)

Secretaris
Harold van Emst (h.vanemst@samenwerkingnoord.nl)

Relatiemanagers
HRM-portefeuille:
Kars Wierts (k.wierts@samenwerkingnoord.nl)
Tel: 06-150 682 49

Sector Zorg, Provincies, Waterschappen en Veiligheidsregio’s & Big 4:
Wilte Clobus (w.clobus@samenwerkingnoord.nl)
Tel: 06-293 286 53

Sector Onderwijs:
Rinke Bolster (r.bolster@samenwerkingnoord.nl)
Tel: 06-401 214 35

Private sector, Gemeenten & Overig:
Greetje Brinksma (g.brinksma@samenwerkingnoord.nl)
Tel: 06-512 895 35

Eventmanager
Rinke Bolster (r.bolster@samenwerkingnoord.nl – 06-401 214 35)

Webmaster
Jaap van der Minne (jvdminne@omninetworks.nl)

Communicatie
Meta Gort (m.gort@samenwerkingnoord.nl)